Intranet      
Juhendmaterjal Juhendmaterjal Siit jaotisest võite näha tutvustavat videot, lugeda juhiseid valikutööriista kohta, võrrelda erinevaid reoveepuhastustehnoloogiaid, lugeda reoveepuhastuse juhiseid, vaadata valikutööriista taustelemente ja alla laadida VillageWaters'i projekti infomaterjale. Kui teil on tähelepanekuid, mida soovite projekti meeskonnale saata, palun kasutage kontaktivormi siin Juhendmaterjal

Puhtam vesi

teie külas ja selle ümbruses

Juhendmaterjal

Siit jaotisest võite näha tutvustavat videot, lugeda juhiseid valikutööriista kohta, võrrelda erinevaid reoveepuhastustehnoloogiaid, lugeda reoveepuhastuse juhiseid, vaadata valikutööriista taustelemente ja alla laadida VillageWaters'i projekti infomaterjale.

Tutvustav video

Valikutööriista võimalustest annab lühiülevaate 3 minutiline animatsioon. Videos on välja toodud tööriista tööpõhimõte ning peamised funktsioonid. Video on inglise keelne.

 

Valikutööriista kohta

Valikutööriista juhendmaterjalides kirjeldatakse üksikasjalikumalt, millised on tööriista elemendid ning kuidas seda koostati. Kui teil tekib tööriista kasutamisel küsimusi, saate alla laadida ja vaadata lühikest kasutusjuhendit.

 

Oluline on mõista, et ehkki tööriist on küllaltki funktsionaalne, omab see ka mõningaid sisulisi piiranguid, seega lugege palun ka vastutusklausleid.

 

Tehnoloogiate tüübid

Kaasaegsed reoveepuhastusseadmed võivad olla üsna tõhusad. Valikutööriista paremaks kasutamiseks erinevate reoveepuhastusseadmete projekteerimisel ja võrdlemisel on oluline mõista konkreetsete heitveetehnoloogiate erinevusi ja piiranguid. Vaadake üksikasjalikku teavet tehnoloogiatest siit.

 

Reoveepuhastuse juhendmaterjalid

VillageWaters projektis keskenduti hajaasustusalade majapidamistele, kus ainus võimalus reovee puhastamiseks on eraldiseisvad süsteemid. Lugege taustinformatsiooni ja olulisemaid põhimõtteid, kuidas Läänemeri puhtana hoida,  reoveepuhastuse juhendmaterjalid.

 

Valikutööriistas pakutavad seadmed

Tutvuge seadmete alamleheküljega, kust leiate kriteeriumid konkreetsete reoveepuhastusseadmete lisamiseks valikutööriistale ja seadmete andmete kogumiseks. Tootjad, kes soovivad oma seadmeid andmebaasi lisada, võivad andmevormi alla laadida, täita ja saata selle andmebaasi administraatorile.

 

Projekti infomaterjal

Erinevate VillageWaters'i projekti käigus koostatud materjalide alla laadimiseks vaadake Villagewaters projekti infomaterjalide lehekülge.

 

Teie tagasiside on oodatud

Projekti meeskond kogus ja uuris intensiivselt mitmesuguseid andmeid ning koostas informatiivseid materjale. Kui teil on tähelepanekuid, mida soovite projekti meeskonnale saata, palun kasutage kontaktivormi siin.

VillageWaters Project
VillageWaters suggest most effective wastewater treatment solutions in scattered dwellings households, which use their own, independently operated water purification systems.

Helping Homeowners
Environmentally oriented families and homeowners, who live in scattered dwellings areas, where connecting to larger wastewater plants is not option because rural distances.

Project Outcome
Project compares the potentially best-fitting wastewater treatment systems, based on economic, social and environmental aspects and publishes data in Information Tool. 

Communication
SYKLI Environmental School of Finland
PL 72, 11101 Riihimäki, Finland
Jari Heiskanen (Chief Web Manager),
phone. +358 50 375 2657,

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Juhendmaterjal

Juhendmaterjal

Tutvustav video Valikutööriista võimalustest annab lühiülevaate 3 minutiline animatsioon Videos on välja toodud tööriista tööpõhimõte ning peamised funktsioonid Siit jaotisest võite näha tutvustavat videot, lugeda juhiseid valikutööriista kohta, võrrelda erinevaid reoveepuhastustehnoloogiaid, lugeda reoveepuhastuse juhiseid, vaadata valikutööriista taustelemente ja alla laadida VillageWaters'i projekti infomaterjale.

Juhendmaterjal

www.villagewaters.eu © 2016-2019 VillageWaters Project »