Intranet      
Kuusalu Vallavalitsus Kuusalu Vallavalitsus ee/ Kuusalu Vallavalitsus

Puhtam vesi

teie külas ja selle ümbruses

Kuusalu Vallavalitsus

Kuusalu Vallavalitsus

Kuusalu vald asub Ida-Harjumaal ning paikneb Tallinn - Narva maantee ääres. Kuusalu vallal on merepiiri 123,5 km (siia on arvestatud ka 4 saart - Pedassaar, Mohni, Hara ja Haldi) ja maismaapiiri 129,4 km (naabervallad - Vihula, Kadrina, Tapa, Anija ja Jõelähtme ning Loksa linn). Valla pindala on peale ühinemist Loksa vallaga 707,93 km², mis moodustab 1,6% Eesti ning 16,3% Harjumaa pinnast. Maa-ameti 2016. aasta 31. detsembri täpsustatud andmetel on valla pindala 70950 ha. Ühtlasi on tegemist Harjumaa suurima vallaga. Valla keskuseks on Kuusalu alevik, kaunis ja vaikne koht 39 km kaugusel Tallinnast. Teised suuremad paigad on vallas Kiiu ja Kolga.

 

Kontakt: Kuusalu Vallavalitsus, Kuusalu tee 35b, Kuusalu alevik, 74601 Kuusalu vald, Harjumaa, Eesti

http://www.kuusalu.ee/

VillageWaters Project
VillageWaters suggest most effective wastewater treatment solutions in scattered dwellings households, which use their own, independently operated water purification systems.

Helping Homeowners
Environmentally oriented families and homeowners, who live in scattered dwellings areas, where connecting to larger wastewater plants is not option because rural distances.

Project Outcome
Project compares the potentially best-fitting wastewater treatment systems, based on economic, social and environmental aspects and publishes data in Information Tool. 

Communication
SYKLI Environmental School of Finland
PL 72, 11101 Riihimäki, Finland
Jari Heiskanen (Chief Web Manager),
phone. +358 50 375 2657,

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Kuusalu Vallavalitsus

Kuusalu Vallavalitsus

Kuusalu vald asub Ida-Harjumaal ning paikneb Tallinn - Narva maantee ääres Kuusalu vallal on merepiiri 123,5 km (siia on arvestatud ka 4 saart - Pedassaar, Mohni, Hara ja Haldi) ja maismaapiiri 129,4 km (naabervallad - Vihula, Kadrina, Tapa, Anija ja Jõelähtme ning Loksa linn)

Kuusalu Vallavalitsus

www.villagewaters.eu © 2016-2019 VillageWaters Project »