Intranet      
Valikutööriista kohta Valikutööriista kohta Valikutööriista kasutamise juhised on saadaval pdf-vormis. Vaata, kuidas kasutada valikutööriista, et leida parimat võimalikku reoveepuhastussüsteemi? VillageWaters'i projekti meeskond usaldab teabe pakkujaid ja nende esitatud teavet Valikutööriista kohta

Puhtam vesi

teie külas ja selle ümbruses

Valikutööriista kohta

Valikutööriista kasutamise juhised on saadaval pdf-vormis. Vaata, kuidas kasutada valikutööriista, et leida parimat võimalikku reoveepuhastussüsteemi?

Vaata ka videot, mis tutvustab valikutööriista tööpõhimõtet.

  

pdf Kuidas kasutada valikutööriista (.pdf 0,6Mb).

 

Vastutus

Valikutööriista aluseks on andmed, mis on kogutud reoveepuhastuslahenduste tootjatelt ja/või müüjatelt küsimustike baasil. VillageWaters'i projekti meeskond usaldab teabe pakkujaid ja nende esitatud teavet.

VillageWaters Project
VillageWaters suggest most effective wastewater treatment solutions in scattered dwellings households, which use their own, independently operated water purification systems.

Helping Homeowners
Environmentally oriented families and homeowners, who live in scattered dwellings areas, where connecting to larger wastewater plants is not option because rural distances.

Project Outcome
Project compares the potentially best-fitting wastewater treatment systems, based on economic, social and environmental aspects and publishes data in Information Tool. 

Communication
SYKLI Environmental School of Finland
PL 72, 11101 Riihimäki, Finland
Jari Heiskanen (Chief Web Manager),
phone. +358 50 375 2657,

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Valikutööriista kohta

Valikutööriista kohta

Vaata ka videot , mis tutvustab valikutööriista tööpõhimõtet Kuidas kasutada valikutööriista ( Valikutööriista kasutamise juhised on saadaval pdf-vormis. Vaata, kuidas kasutada valikutööriista, et leida parimat võimalikku reoveepuhastussüsteemi?

Valikutööriista kohta

www.villagewaters.eu © 2016-2019 VillageWaters Project »