Intranet      
Klauskite mūsų ekspertų Klauskite mūsų ekspertų Klausimų pateikimas yra nemokamas, o mūsų ekspertai pasistengs pateikti profesionalius atsakymus, kurie padės jums projektuojant, įrengiant ir naudojant nuotekų valymo sistemas. Numatoma atsakymo trukmė – viena savaitė. Be to, jei jūs pateisite daugiau informacijops ir detalių, mūsų ekspertai galės geriau suprasti situaciją ir pateikti jums labiausiai naudingą atsakymą Klauskite mūsų ekspertų

Švaresnis vanduo

mūsų kaime

Klauskite mūsų ekspertų

Klausimų pateikimas yra nemokamas, o mūsų ekspertai pasistengs pateikti profesionalius atsakymus, kurie padės jums projektuojant, įrengiant ir naudojant nuotekų valymo sistemas. Numatoma atsakymo trukmė – viena savaitė.

Prašome trumpai apžvelgti, ką jūs jau žinote rūpimu klausimu, kad mes galėtume pateikti jums naujausią informaciją. Be to, jei jūs pateisite daugiau informacijops ir detalių, mūsų ekspertai galės geriau suprasti situaciją ir pateikti jums labiausiai naudingą atsakymą.

 

Your name*
Location
E-mail*
Message*
Zip code:
Phone:
Name:
E-mail:

VillageWaters projektas
VillageWaters projektas siūlo patį efektyviausią atliekų tvarkymo sprendimą atskiriems būstams, kurie naudoja savarankiško vandens valymo sistemas.

Pagalba būstų savininkams
VillageWaters projektas padeda aplinkos apsauga besirūpinančioms šeimoms ir būstų savininkams, kurie gyvena pavieniuose būstuose, kurių prijungimas prie bendros nuotekų tvarkymo sistemos yra neįmanomas dėl per didelių atstumų.

Projekto rezultatai
Projektu metu yra liginama potencialiai geriausia nuotekų tvarkymo sistema, kuri yra grindžiama ekonominiu, socialiniu ir aplinkosauginiu aspektais. Surinkti duomenys yra skelbiami visuomenės informavimo priemonėse.

Kontaktai
SYKLI Suomijos Aplinkosaugos mokykla
PL 72, 11101 Riihimaki, Suomija
Jari Heiskanen (Vyriausiasis žiniatinklio valdytojas)
Tel. +358 50 375 2657

Web Design and CMS by

Klauskite mūsų ekspertų

Klauskite mūsų ekspertų

Prašome trumpai apžvelgti, ką jūs jau žinote rūpimu klausimu, kad mes galėtume pateikti jums naujausią informaciją Be to, jei jūs pateisite daugiau informacijops ir detalių, mūsų ekspertai galės geriau suprasti situaciją ir pateikti jums labiausiai naudingą atsakymą Klausimų pateikimas yra nemokamas, o mūsų ekspertai pasistengs pateikti profesionalius atsakymus, kurie padės jums projektuojant, įrengiant ir naudojant nuotekų valymo sistemas. Numatoma atsakymo trukmė – viena savaitė.

Klauskite mūsų ekspertų

www.villagewaters.eu © 2016-2019 VillageWaters Projektas »