Intranet      
Šilutės rajono savivaldybė Šilutės rajono savivaldybė lt Šilutės rajono savivaldybė

Švaresnis vanduo

mūsų kaime
Šilutės rajono savivaldybė

ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ

 

 

 

 

       Šilutės rajono savivaldybės administracija yra Lietuvos Respublikos įstatymus, Šilutės rajono savivaldybės tarybos sprendimus ir kitus teisės aktus įgyvendinanti biudžetinė įstaiga.

     Svarbiausios Administracijos funkcijos yra vykdyti viešąjį administravimą, organizuoti ir užtikrinti viešųjų bei administracinių paslaugų teikimą.

       Šilutės rajono savivaldybės administracijos struktūra:

  •  Administracijos direktorius;
  •  Administracijos direktoriaus pavaduotojas;
  • 17 struktūrinių padalinių-skyrių (Civilinės metrikacijos, Kultūros, Socialinės paramos, Švietimo, Vaiko teisių apsaugos, Ūkio, Kaimo reikalų, Architektūros ir urbanistikos, Planavimo ir plėtros, Biudžeto ir finansų, Komunikacijos, Personalo ir teisės, Viešųjų pirkimų, Viešųjų paslaugų skyriai, Centralizuoto vidaus audito, Kanceliarija, Centralizuota buhalterija);
  • 11 struktūrinių teritorinių padalinių-seniūnijų.

 

Biudžetinė įstaiga Šilutės rajono savivaldybės administracija,

Administracijos kodas 188723322
Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė
tel.: (8 441)  79 266, faksas: (8  441) 51 517
el. paštas 

www.silute.lt

 

VillageWaters projektas
VillageWaters projektas siūlo patį efektyviausią atliekų tvarkymo sprendimą atskiriems būstams, kurie naudoja savarankiško vandens valymo sistemas.

Pagalba būstų savininkams
VillageWaters projektas padeda aplinkos apsauga besirūpinančioms šeimoms ir būstų savininkams, kurie gyvena pavieniuose būstuose, kurių prijungimas prie bendros nuotekų tvarkymo sistemos yra neįmanomas dėl per didelių atstumų.

Projekto rezultatai
Projektu metu yra liginama potencialiai geriausia nuotekų tvarkymo sistema, kuri yra grindžiama ekonominiu, socialiniu ir aplinkosauginiu aspektais. Surinkti duomenys yra skelbiami visuomenės informavimo priemonėse.

Kontaktai
SYKLI Suomijos Aplinkosaugos mokykla
PL 72, 11101 Riihimaki, Suomija
Jari Heiskanen (Vyriausiasis žiniatinklio valdytojas)
Tel. +358 50 375 2657

Web Design and CMS by

Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės rajono savivaldybė

ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ Šilutės rajono savivaldybės administracija yra Lietuvos Respublikos įstatymus, Šilutės rajono savivaldybės tarybos sprendimus ir kitus teisės aktus įgyvendinanti biudžetinė įstaiga Svarbiausios Administracijos funkcijos yra vykdyti viešąjį administravimą, organizuoti ir užtikrinti viešųjų bei administracinių paslaugų teikimą

Šilutės rajono savivaldybė

www.villagewaters.eu © 2016-2019 VillageWaters Projektas »