Intranet      
Vadlīnijas Vadlīnijas Šajā sadaļā Jūs variet izlasīt izvēles rīka NAIIR lietošanas instukciju vai noskatīties video instrukciju, iepazīties ar dažādiem materiāliem par notekūdeņiem un to attīrīšanu, uzzināt atšķirības starp dažādām mājsaimniecības notekūdeņu attīrīšanas tehnoloģijām, uzzināt kā ir iegūti NAIIR izveidei izmantotie dati, kā arī lejupielādēt VillageWaters projekta atskaites. If you feel, that there are things you would like to send to project team, please use the contact form here Vadlīnijas

Tīrāks ūdens

jūsu ciematā un apkārtnē

Vadlīnijas

Šajā sadaļā Jūs variet izlasīt izvēles rīka NAIIR lietošanas instukciju vai noskatīties video instrukciju, iepazīties ar dažādiem materiāliem par notekūdeņiem un to attīrīšanu, uzzināt atšķirības starp dažādām mājsaimniecības notekūdeņu attīrīšanas tehnoloģijām, uzzināt kā ir iegūti NAIIR izveidei izmantotie dati, kā arī lejupielādēt VillageWaters projekta atskaites.

Noskaties video instrukciju

Ja saprotiet angļu valodu, noskatieties šo 3 minūšu garo video video introduction, lai labāk saprastu kā izmantot izvēles rīku NAIIR un no plašā mājsaimniecības vajadzībām izmantojamo notekūdens attīrīšanas iekārtu klāsta izvēlētos sev piemērotākās.

 

Par izvēles rīku NAIIR

Sadaļā Tool guideline page Jūs atradīsiet ziņas par to kādus informāciju Jūs varēsiet atrast NAIIR un kādi dati ir izmantoti tā izveidei. Lai iepazītos ar NAIIR izmantošanas iespējām, Jūs variet lejuplādēt lietošanas instrukciju.

 

Ir svarīgi saprast, ka NAIIR izmantošana ir daudzfunkcionāla un paver plašas pielietošanas iespējas, bet tai ir arī ierobežojumi. Tādēļ, lūdzu, izlasiet arī atrunu par datu ieguvi.  

 

Tehnoloģiju veidi

Mazās mājsaimniecību vajadzībām izmantojamās iekārtas var būt pietiekami efektīvas. Būtu labi, ja sākot izmantot NAIIR, Jūs iepazītos ar mājsaimniecības notekūdeņu attīrīšanas iekārtu veidiem un to tehniskajām iespējām. Ar sākotnējo informāciju variet iepazīties šeit Technology types descriptions here.

 

Wastewater Guides

Villagewaters project targeted households in scattered dwellings areas, where only option for wastewater treatment is the standalone systems. Read background information and also larger principles of how to keep Baltic Sea clean on series of wastewater guides.

 

Equipment in Information Tool

Discover on equipment subpage, what were the criterias of including particular wastewater equipment to the Information Tool and how the equipment data was collected. Manufacturers, who would like include their equipment to the database, may dowload data form, fill and send it to the database administrator.

 

Project Reports

See Villagewaters Project Report page to download various publications, which were researched and written during the Villagewaters project.

 

Your Feedback is Appreciated

Villagewaters project team worked hard during the project to research and collect various information and create project publications. If you feel, that there are things you would like to send to project team, please use the contact form here.

VillageWaters Projekts
VillageWaters iesaka visefektīvākos risinājumus skrajciemos un vasarnīcu apbūves vietās esošo individuālo māju notekūdeņu attīrīšanai decentralizētās notekūdeņu attīrīšanas sistēmās.

Palīdzība māju īpašniekiem
Ģimenēm un māju īpašniekiem ar videi draudzīgu attieksmi, kuri apdzīvo no centralizētas notekūdeņu savākšanas sistēmām tāli esošus skrajciemus un vasaras atpūtas mājas.

Projekta publikācijas
Interaktīvais notekūdeņu tehnoloģiju izvēles rīks būs pieejams, kā arī publikāciju un  sabiedrības komunikācijas vietņu adreses būs atrodamas  projekta mājas lapā. 

Komunikācija
Project Latvian section is edited by
Latvian University
Detailsed instructions and contacts
of editor

Web Design and CMS by

Vadlīnijas

Vadlīnijas

Noskaties video instrukciju Ja saprotiet angļu valodu, noskatieties šo 3 minūšu garo video video introduction , lai labāk saprastu kā izmantot izvēles rīku NAIIR un no plašā mājsaimniecības vajadzībām izmantojamo notekūdens attīrīšanas iekārtu klāsta izvēlētos sev piemērotākās Par izvēles rīku NAIIR Sadaļā Tool guideline page Jūs atradīsiet ziņas par to kādus informāciju Jūs varēsiet atrast NAIIR un kādi dati ir izmantoti tā izveidei Šajā sadaļā Jūs variet izlasīt izvēles rīka NAIIR lietošanas instukciju vai noskatīties video instrukciju, iepazīties ar dažādiem materiāliem par notekūdeņiem un to attīrīšanu, uzzināt atšķirības starp dažādām mājsaimniecības notekūdeņu attīrīšanas tehnoloģijām, uzzināt kā ir iegūti NAIIR izveidei izmantotie dati, kā arī lejupielādēt VillageWaters projekta atskaites.

Vadlīnijas