Intranet      
Niina Dulova Niina Dulova Niina loodab, et selle projekti tulemused aitavad vähendada veekogude orgaaniliste ainete ja toitainete reostuskoormust ning parandada nii kohalike vete kui ka kogu Läänemere olukorda Niina Dulova

Puhtam vesi

teie külas ja selle ümbruses

Niina Dulova

Niina Dulova

Niina on projekti koordinaator Eestis. Ta vastutab projekti informatiivse veebipõhise tööriista üles ehitamise, avaliku foorumi ja kasuliku WWW linkide lehe haldamise eest. Niina töötab Tallinna Tehnikaülikoolis vanemteadurina. Tema pädevuste hulka kuuluvad keskkonnatehnoloogiate rakendamised ning ökotoksilisuse hindamised vee ja reovee puhastamisel. TTÜ rühma liikmena osaleb ta mitmetes projekti tegevustes. TTÜ korraldab lõpliku projektikoosoleku ja koostöös Sykli-ga lõpp-seminari.

 

Niina loodab, et selle projekti tulemused aitavad vähendada veekogude orgaaniliste ainete ja toitainete reostuskoormust ning parandada nii kohalike vete kui ka kogu Läänemere olukorda.

VillageWaters Project
VillageWaters suggest most effective wastewater treatment solutions in scattered dwellings households, which use their own, independently operated water purification systems.

Helping Homeowners
Environmentally oriented families and homeowners, who live in scattered dwellings areas, where connecting to larger wastewater plants is not option because rural distances.

Project Outcome
Project compares the potentially best-fitting wastewater treatment systems, based on economic, social and environmental aspects and publishes data in Information Tool. 

Communication
SYKLI Environmental School of Finland
PL 72, 11101 Riihimäki, Finland
Jari Heiskanen (Chief Web Manager),
phone. +358 50 375 2657,

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Niina Dulova

Niina Dulova

Niina on projekti koordinaator Eestis Ta vastutab projekti informatiivse veebipõhise tööriista üles ehitamise, avaliku foorumi ja kasuliku WWW linkide lehe haldamise eest

Niina Dulova

www.villagewaters.eu © 2016-2019 VillageWaters Project »