Intranet      
Polija, Krynica-Zdrój Polija, Krynica-Zdrój Otras sadzīves notekūdeņu attīrīšanas pilotiekārtas atrodas Słotwiny ciemā Krynica-Zdrój pašvaldībā. Tas ir tipisks kalnu apgabals un atrodas Baltijas jūras sateces baseina galējā dienvidu daļā. pdf 1,8Mb) Polija, Krynica-Zdrój

Tīrāks ūdens

jūsu ciematā un apkārtnē

Polija, Krynica-Zdrój

Otras sadzīves notekūdeņu attīrīšanas pilotiekārtas atrodas Słotwiny ciemā Krynica-Zdrój pašvaldībā. Tas ir tipisks kalnu apgabals un atrodas Baltijas jūras sateces baseina galējā dienvidu daļā.

Polija, Krynica-Zdrój

Krynica Zdrój pašvaldībai ir kūrorta statuss. Komūna ir izvietota Beskidu Sadecki austrumu daļā un Beskidu Niski rietumu malā. Pašvaldības platība ir 145.3 kvadrātkilometri, ietverot lauksaimniecības zemi 39% un meža zemi 55%. Tā aizņem 9.37% no rajona platības.

 

Šī notekūdeņu attīrīšanas pilottehnoloģija tika izstrādāta Tehnoloģiju un Dabaszinātņu Institūtā, un tā sastāv no nogāzes augsnes-augu slāņa un vertikālās plūsmas noteces filtra slāņa.

Polija, Krynica-Zdrój

VillageWaters Projekts
VillageWaters iesaka visefektīvākos risinājumus skrajciemos un vasarnīcu apbūves vietās esošo individuālo māju notekūdeņu attīrīšanai decentralizētās notekūdeņu attīrīšanas sistēmās.

Palīdzība māju īpašniekiem
Ģimenēm un māju īpašniekiem ar videi draudzīgu attieksmi, kuri apdzīvo no centralizētas notekūdeņu savākšanas sistēmām tāli esošus skrajciemus un vasaras atpūtas mājas.

Projekta publikācijas
Interaktīvais notekūdeņu tehnoloģiju izvēles rīks būs pieejams, kā arī publikāciju un  sabiedrības komunikācijas vietņu adreses būs atrodamas  projekta mājas lapā. 

Komunikācija
Project Latvian section is edited by
Latvian University
Detailsed instructions and contacts
of editor

Web Design and CMS by

Polija, Krynica-Zdrój

Polija, Krynica-Zdrój

Krynica Zdrój pašvaldībai ir kūrorta statuss Komūna ir izvietota Beskidu Sadecki austrumu daļā un Beskidu Niski rietumu malā Otras sadzīves notekūdeņu attīrīšanas pilotiekārtas atrodas Słotwiny ciemā Krynica-Zdrój pašvaldībā. Tas ir tipisks kalnu apgabals un atrodas Baltijas jūras sateces baseina galējā dienvidu daļā.

Polija, Krynica-Zdrój