Intranet      
Poster Poster VillageWaters projektiga avardame võimalusi ja soodustame nii tavainimeste, kui spetsialistide, kaasamist Läänemere reostuse probleemide lahendamisesse. pdf 1,4Mb) Poster

Puhtam vesi

teie külas ja selle ümbruses

Poster

VillageWaters projektiga avardame võimalusi ja soodustame nii tavainimeste, kui spetsialistide, kaasamist Läänemere reostuse probleemide lahendamisesse.

Poster

Projekti lõpptulemus, veebipõhine infosüsteem, sisaldab põhjalikku hinnangut erinevate kasutatavate ja turul olemasolevate reoveepuhastuslahenduste kohta ning rakendamise sobivusest hajaasustuse piirkondades, pakkudes erinevaid valikuvõimalusi arvestades majanduslikku, sotsiaalset ja keskkonna aspekti.

pdf Poster (.pdf 1,4Mb).

VillageWaters Project
VillageWaters suggest most effective wastewater treatment solutions in scattered dwellings households, which use their own, independently operated water purification systems.

Helping Homeowners
Environmentally oriented families and homeowners, who live in scattered dwellings areas, where connecting to larger wastewater plants is not option because rural distances.

Project Outcome
Project compares the potentially best-fitting wastewater treatment systems, based on economic, social and environmental aspects and publishes data in Information Tool. 

Communication
SYKLI Environmental School of Finland
PL 72, 11101 Riihimäki, Finland
Jari Heiskanen (Chief Web Manager),
phone. +358 50 375 2657,

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Poster

Poster

Projekti lõpptulemus, veebipõhine infosüsteem, sisaldab põhjalikku hinnangut erinevate kasutatavate ja turul olemasolevate reoveepuhastuslahenduste kohta ning rakendamise sobivusest hajaasustuse piirkondades, pakkudes erinevaid valikuvõimalusi arvestades majanduslikku, sotsiaalset ja keskkonna aspekti Poster ( VillageWaters projektiga avardame võimalusi ja soodustame nii tavainimeste, kui spetsialistide, kaasamist Läänemere reostuse probleemide lahendamisesse.

Poster

www.villagewaters.eu © 2016-2019 VillageWaters Project »