Intranet      
Reovee-alane seminar Tallinnas 24. jaanuaril 2019 Reovee-alane seminar Tallinnas 24 VillageWaters korraldab seminari teemal "Sustainable Solutions for Small-Scale Wastewater Treatment". Üritus on mõeldud kõigile, kes tunnevad huvi reovee puhastusvõimaluste vastu hajaasustuspiirkondades. pdf 0,4Mb) Reovee-alane seminar Tallinnas 24. jaanuaril 2019

Puhtam vesi

teie külas ja selle ümbruses

Reovee-alane seminar Tallinnas 24. jaanuaril 2019

VillageWaters korraldab seminari teemal "Sustainable Solutions for Small-Scale Wastewater Treatment". Üritus on mõeldud kõigile, kes tunnevad huvi reovee puhastusvõimaluste vastu hajaasustuspiirkondades.

Reovee-alane seminar Tallinnas 24. jaanuaril 2019

Seminaril on hea võimalus kohtuda ning luua tutvusi ekspertidega Läänemere-äärsetest riikidest. Seminaril toimub lisaks ettekannetele ka paneeldiskussioon.

 

Antakse ülevaade projekti väljunditest. Peamiseks väljundiks on valiku tööriist, mille abil on võimalik leida sobivaim väikepuhasti majapidamistele ja küladele.

 

 

 

 

pdf Päevakava (.pdf 0,4Mb).

VillageWaters Project
VillageWaters suggest most effective wastewater treatment solutions in scattered dwellings households, which use their own, independently operated water purification systems.

Helping Homeowners
Environmentally oriented families and homeowners, who live in scattered dwellings areas, where connecting to larger wastewater plants is not option because rural distances.

Project Outcome
Project compares the potentially best-fitting wastewater treatment systems, based on economic, social and environmental aspects and publishes data in Information Tool. 

Communication
SYKLI Environmental School of Finland
PL 72, 11101 Riihimäki, Finland
Jari Heiskanen (Chief Web Manager),
phone. +358 50 375 2657,

Kodulehe valmistamine bekker.ee

Reovee-alane seminar Tallinnas 24

Reovee-alane seminar Tallinnas 24

Seminaril on hea võimalus kohtuda ning luua tutvusi ekspertidega Läänemere-äärsetest riikidest Seminaril toimub lisaks ettekannetele ka paneeldiskussioon VillageWaters korraldab seminari teemal "Sustainable Solutions for Small-Scale Wastewater Treatment". Üritus on mõeldud kõigile, kes tunnevad huvi reovee puhastusvõimaluste vastu hajaasustuspiirkondades.

Reovee-alane seminar Tallinnas 24. jaanuaril 2019

www.villagewaters.eu © 2016-2019 VillageWaters Project »