Intranet      
Somija, Nurmijärvi Somija, Nurmijärvi Pilotteritorija atrodas Somijas dienviddaļā, Nurmijärvi. Šī pilotteritorija ir projekts vienas mājas notekūdeņu attīrīšanas sistēmas atjaunošanai. gada vasarā Somija, Nurmijärvi

Tīrāks ūdens

jūsu ciematā un apkārtnē

Somija, Nurmijärvi

Pilotteritorija atrodas Somijas dienviddaļā, Nurmijärvi.
Šī pilotteritorija ir projekts vienas mājas notekūdeņu attīrīšanas sistēmas atjaunošanai.

Somija, Nurmijärvi

Māja atrodas aptuveni 300 metru attālumā no tuvākajām mājām un tām nav iespējams izveidot vienotu notekūdeņu attīrīšanas sistēmu.

 Vecā attīrīšanas sistēma, augsnes filtrācija ar sūkni, ir aizsērējusi un nodoms ir izveidot līdzīgu sistēmu blakus vecajai.

Somija, Nurmijärvi

Sistēmas princips ir ar sūkņa palīdzību pacelt notekūdeņus no septiskajām tvertnēm augstāk, lai pēc filtrācijas lauka ūdeņi tiktu novadīti uz tuvējo grāvi.
Šis pilots sniedz informāciju par to, kā notekūdeņu attīrīšanas sistēmas atjaunošana tiek izmantota vietējā īpašumā. Jaunā augsnes filtrēšanas sistēma tika izveidota 2017. gada vasarā.

VillageWaters Projekts
VillageWaters iesaka visefektīvākos risinājumus skrajciemos un vasarnīcu apbūves vietās esošo individuālo māju notekūdeņu attīrīšanai decentralizētās notekūdeņu attīrīšanas sistēmās.

Palīdzība māju īpašniekiem
Ģimenēm un māju īpašniekiem ar videi draudzīgu attieksmi, kuri apdzīvo no centralizētas notekūdeņu savākšanas sistēmām tāli esošus skrajciemus un vasaras atpūtas mājas.

Projekta publikācijas
Interaktīvais notekūdeņu tehnoloģiju izvēles rīks būs pieejams, kā arī publikāciju un  sabiedrības komunikācijas vietņu adreses būs atrodamas  projekta mājas lapā. 

Komunikācija
Project Latvian section is edited by
Latvian University
Detailsed instructions and contacts
of editor

Web Design and CMS by

Somija, Nurmijärvi

Somija, Nurmijärvi

Māja atrodas aptuveni 300 metru attālumā no tuvākajām mājām un tām nav iespējams izveidot vienotu notekūdeņu attīrīšanas sistēmu Vecā attīrīšanas sistēma, augsnes filtrācija ar sūkni, ir aizsērējusi un nodoms ir izveidot līdzīgu sistēmu blakus vecajai Pilotteritorija atrodas Somijas dienviddaļā, Nurmijärvi.Šī pilotteritorija ir projekts vienas mājas notekūdeņu attīrīšanas sistēmas atjaunošanai.

Somija, Nurmijärvi