Intranet      
Starptautiskā Būvniecības Industrijas Izstāde “Māja I 2018” Starptautiskā Būvniecības Industrijas Izstāde No ceturtdienas līdz svētdienai, 8. -11. martā, VillageWaters projekts piedalās Starptautiskajā Būvniecības Industrijas Izstādē “Māja I 2018” Bet jebkurā gadījumā – diskusijas un atgriezeniskās saites saņemšana no tik daudziem cilvēkiem – tas dod mums sajūtu, ka darām vajadzīgu darbu Starptautiskā Būvniecības Industrijas Izstāde “Māja I 2018”

Tīrāks ūdens

jūsu ciematā un apkārtnē

Starptautiskā Būvniecības Industrijas Izstāde “Māja I 2018”

No ceturtdienas līdz svētdienai, 8.-11.martā, VillageWaters projekts piedalās Starptautiskajā Būvniecības Industrijas Izstādē “Māja I 2018”

Starptautiskā Būvniecības Industrijas Izstāde “Māja I 2018”

No ceturtdienas līdz svētdienai, 8.-11.martā, VillageWaters projekts piedalās Starptautiskajā Būvniecības Industrijas Izstādē “Māja I 2018” – plašākajā šāda tipa ikgadējā pasākumā Latvijā, kurš notiek jau 32. reizi, atspoguļojot savus mērķus, uzdevumus un sasniegumus.

Starptautiskā Būvniecības Industrijas Izstāde “Māja I 2018”

Latvijas Universitātes sagatavotajā stendā galvenie objekti ir speciāli šai izstādei konstruēti notekūdeņu attīrīšanas iekārtu  (NAI)  modeļi, kuros attēloti notekūdeņu attīrīšanas procesi un plakāti, kuros attēloti tipiski ūdens apsaimniekošanas paraugi Latvijā, kas kalpo par ieganstu vispirms apstāties un palūkoties. Stendā tiek demonstrēti arī slaidi, kas veido loģisku saistību starp burbuļojošo NAI modeli un Baltijas jūras aerofoto uzņēmumiem zili zaļajās nokrāsās.

Starptautiskā Būvniecības Industrijas Izstāde “Māja I 2018”

Apmeklētāji var ne tikai uzzināt, kurš no Latvijā pieejamajiem  NAI modeļiem ir vislabāk piemērots katram konkrētajam gadījumam, bet arī saņemt padziļinātus skaidrojumus no ekspertiem Alekseja Percova un Loretas Urtānes. Kautrīgākiem apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja atstāt savus jautājumus projekta mājas lapas attiecīgā sadaļā, izmantojot stendā esošo datoru.

Starptautiskā Būvniecības Industrijas Izstāde “Māja I 2018”

Kopumā izstādes laikā Latvijas Universitātes stendu ir apmeklējuši vairāk nekā sešsimt interesentu. Atbilstoši mūsu mērogiem – tipiska vidēja lieluma maza piekrastes pilsētiņa. Dažreiz šādi salīdzinājumi ir maldinoši. Bet jebkurā gadījumā – diskusijas un atgriezeniskās saites saņemšana no tik daudziem cilvēkiem – tas dod mums sajūtu, ka darām vajadzīgu darbu.

VillageWaters Projekts
VillageWaters iesaka visefektīvākos risinājumus skrajciemos un vasarnīcu apbūves vietās esošo individuālo māju notekūdeņu attīrīšanai decentralizētās notekūdeņu attīrīšanas sistēmās.

Palīdzība māju īpašniekiem
Ģimenēm un māju īpašniekiem ar videi draudzīgu attieksmi, kuri apdzīvo no centralizētas notekūdeņu savākšanas sistēmām tāli esošus skrajciemus un vasaras atpūtas mājas.

Projekta publikācijas
Interaktīvais notekūdeņu tehnoloģiju izvēles rīks būs pieejams, kā arī publikāciju un  sabiedrības komunikācijas vietņu adreses būs atrodamas  projekta mājas lapā. 

Komunikācija
Project Latvian section is edited by
Latvian University
Detailsed instructions and contacts
of editor

Web Design and CMS by

Starptautiskā Būvniecības Industrijas Izstāde

Starptautiskā Būvniecības Industrijas Izstāde

No ceturtdienas līdz svētdienai, 8 -11 No ceturtdienas līdz svētdienai, 8.-11.martā, VillageWaters projekts piedalās Starptautiskajā Būvniecības Industrijas Izstādē “Māja I 2018”

Starptautiskā Būvniecības Industrijas Izstāde “Māja I 2018”