Intranet      
Starptautiskā Būvniecības, Remonta un Interjera Izstāde “Māja.Dzīvoklis 2018” Starptautiskā Būvniecības, Remonta un No piektdienas līdz svētdienai, 19. -21. oktobrī, VillageWaters projekts piedalās Starptautiskajā Būvniecības, Remonta un Interjera Izstāde “Māja. Dzīvoklis 2018” Kas notiek ar Baltijas jūru pēc mūsu notekūdeņu novadīšanas tajā?" Starptautiskā Būvniecības, Remonta un Interjera Izstāde “Māja. Dzīvoklis 2018”

Tīrāks ūdens

jūsu ciematā un apkārtnē

Starptautiskā Būvniecības, Remonta un Interjera Izstāde “Māja.Dzīvoklis 2018”

No piektdienas līdz svētdienai, 19.-21.oktobrī, VillageWaters projekts piedalās Starptautiskajā Būvniecības, Remonta un Interjera Izstāde “Māja.Dzīvoklis 2018”

Piektdienā, 19. oktobrī, 12.00–15.00, konferenču zālē Nr. 3, halles Nr. 2 balkonā, tiks rīkots seminārs “Mājsaimniecības notekūdeņu attīrīšana – normatīvi, noteiktās prasības un tehniskās iespējas”.

Sestdienā, 20. oktobrī, pulksten 11:00-15:00 Konferenču zālē Nr. 1, ieeja no vestibila, tik rīkots seminārs "Māja mums katram sava, bet Baltijas jūra viena. Kas notiek ar Baltijas jūru pēc mūsu notekūdeņu novadīšanas tajā?"

VillageWaters Projekts
VillageWaters iesaka visefektīvākos risinājumus skrajciemos un vasarnīcu apbūves vietās esošo individuālo māju notekūdeņu attīrīšanai decentralizētās notekūdeņu attīrīšanas sistēmās.

Palīdzība māju īpašniekiem
Ģimenēm un māju īpašniekiem ar videi draudzīgu attieksmi, kuri apdzīvo no centralizētas notekūdeņu savākšanas sistēmām tāli esošus skrajciemus un vasaras atpūtas mājas.

Projekta publikācijas
Interaktīvais notekūdeņu tehnoloģiju izvēles rīks būs pieejams, kā arī publikāciju un  sabiedrības komunikācijas vietņu adreses būs atrodamas  projekta mājas lapā. 

Komunikācija
Project Latvian section is edited by
Latvian University
Detailsed instructions and contacts
of editor

Web Design and CMS by

Starptautiskā Būvniecības, Remonta un

Starptautiskā Būvniecības, Remonta un

Piektdienā, 19 oktobrī, 12 No piektdienas līdz svētdienai, 19.-21.oktobrī, VillageWaters projekts piedalās Starptautiskajā Būvniecības, Remonta un Interjera Izstāde “Māja.Dzīvoklis 2018”

Starptautiskā Būvniecības, Remonta un Interjera Izstāde “Māja. Dzīvoklis 2018”